Drzwi Stolbud Włoszczowa

 

stolbud

Stolbud Włoszczowa S.A. od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji okien i drzwi wyróżniających się wysoką jakością. Bogatą tradycję wynikającą z 40 letniego doświadczenia, skutecznie łączym z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. W firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.
Stale podnoszone standardy funkcjonalne i estetyczne produktów znacznie podnoszą komfort życia oraz zadowolenie Klientów. Ich piękno pozwala na kreacje każdego wnętrza z wyczuciem i smakiem.
Wszystkie produkty Stolbud Włoszczowa S.A. posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001.


DRZWI WEJŚCIOWE (ZEWNĘTRZNE)

bolonia

Drewniane drzwi zewnętrzne, nadające niepowtarzalny charakter budynkom jednorodzinnym, wielorodzinnym i użyteczności publicznej. Stanowią solidny, funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny produkt będący wizytówką domu. Drzwi zewnętrzne wykonywane są w wersji o zwiększonej odporności na włamanie w klasie B na bazie konstrukcji WS 6000 i posiadają własną indywidualną Aprobatę Techniczną.


DRZWI WEWNĘTRZNE

modern presto vitrio_64

To kolejny element bogatej propozycji asortymentowej firmy wraz z ościeżnicami dostosowanymi do wszystkich możliwych wykończeń. Stale poszerzająca się oferta, bogactwo wzorów, wykończeń oraz przeszkleń skrzydeł drzwiowych zaspakaja potrzeby Klientów, realizując również szereg rozwiązań niestandardowych.

Pełna oferta dostępnych wzorów jest dostępna na stronie producenta: http://www.stolbud.pl/pl/oferta/drzwi.html